“Да се научиш да виждаш” - Надежда Чипева за погледа на фото редактора и добрите практики в репортажната фотография и фотожурналистиката - 30.10. / 19:00 часа

На 30 октомври (сряда) от 19.00 до 21.00 часа, в кафе-галерията на ФотоСинтезис Арт Център в София фоторепортерът и фототоредактор Надежда Чипева ще разговаря с вас за изкуството не просто да гледаш, а да виждаш.

 

“Да се научиш да виждаш”
Надежда Чипева за погледа на фото редактора и добрите практики в репортажната фотография и фотожурналистиката


Надежда Чипева е фоторепортер и фоторедактор. Преминала е през всички етапи на фотографската професия, понастоящем работи във в. „Капитал”.


Семинарът е част от седмицата на Nikon във ФотоСинтезис Арт Център, където от 27 октомври до 14 декември организираме Седмици на Феновете 2013.

 

Очакваме ви!

Прочети още статии